Klamki

Oferujemy:

wala

Klamki WALA wykonane z wysokiej klasy aluminium. Rodzaje: stan surowy, lakierowana, chrom matowy, inox (imitacja stali nierdzewnej).  Wala  jest wiodącym producentem okuć do stolarki aluminiowej. Do produkcji stosowane są najnowocześniejsze technologie. Wszystkie produkty marki WALA posiadają certyfikat jakości CE.

[Not a valid template]

novet

Klamki NOVET wykonane z mosiądzu, stali nierdzewnej lub aluminium. Przeznaczone do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, wykonanych z drewna, aluminium lub z PCV. W zależności od miejsca zastosowania, występują na szyldach dzielonych: okrągłych lub kwadratowych, a także długich z otworem na zwykły klucz, na wkładkę bębenkową bądź z blokadą WC. Klamki NOVET występują w wielu wersjach kolorystycznych. Charakteryzują się trwałością i estetyką. Prezentujemy tylko niektóre z nich. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

[Not a valid template]

LOGO

Klamki HOPPE wykonane z są z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie modele okienne, a także drzwiowe mają nowoczesny, elegancki kształt. Klamki HOPPE wykonane są z naturalnego aluminium, mosiądzu, stali nierdzewnej bądź szlachetnej. Charakteryzują się estetyką oraz prostym montażem. Klamki okienne występują w kilku opcjach kolorystycznych: srebrny, stare złoto, tytan, biały, brązowy czy szampański. Klamki okienne HOPPE posiadają opatentowany mechanizm blokujący. Mechanizm blokujący Secustik® uniemożliwia manipulacje od zewnętrznej strony poprzez przesuwanie okucia obwiedniowego. Dodatkowo klamki HOPPE Secustik® wydają charakterystyczny dźwięk powstający podczas przekręcania klamki. Klamki drzwiowe HOPPE chronią zamek przed rozwierceniem i ingerencją w jego mechanizm, jednocześnie uniemożliwiając łatwe i szybkie otwarcie drzwi przez włamywaczy. Od strony zewnętrznej nie są widoczne śruby mocujące. Natomiast zamek dodatkowo zabezpiecza stalowa blacha umieszczona od spodu szyldu.  Prezentujemy tylko niektóre z nich. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

[Not a valid template]

schaffner

Klamki SCHAFFNER wykonane z mosiądzu i znalu. Charakteryzują się wysoką jakością oraz funkcjonalnością. Prezentujemy tylko niektóre z nich. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

[Not a valid template]